Накладено арешт на банківські рахунки "Донецькметробуду" // Арестованы счета "Донецкметростроя"

Про багатостраждальне донецьке метро чути знову. Державною Податковою Інспекцією (ДПІ) м.Донецька у зв’язку із заборгованністю по виплаті заробітної платні, а також неуплатою відрахувань до Пенсійного Фонду (ПФ) і бюджету, на рахунки дирекції підприємста накладено арешт. Про це журналістам розповів міський донецький голова Олександр Лук’янченко.

— Сьогодні у нас з «Донецькметробудом» складні обставини у зв’язку із арештом рахунків дирекції. Через це ми наразі роздивляємося варіанти, як розрахуватися з боргами та відновити там нормальний технічний процес по будівництву. Ми розраховуємося з боргами, і перші 35 млн. гривень отримали. А от в минулому році жодної гривні не надішло. Маю надію, що до кінця цього року грощі ще з’являться, — розповів Лук’янченко.
Нагадаємо, що на початку серпня стабілізаційний фонд виділив кошти на продовження будівництва довгобуду. За ствердженням головного інженера Донецького метрополітену Анатолія Козаренка, отримані гроші планувалося вкласти на продовження підземних робіт в Будьоновському районі, але на погашення боргів по виплаті заробітної платні працівникам підприємства не виділялося жодної копійки.
— Виплатити з цих коштів заборгованність по зарплаті ми не в силі, тому що це не передбачено Законом «Про Бюджет», — стверджував Козаренко кореспонденту «Донбасу».
Андрій Римарук.
Джерело: «Донбас.ua»
Переклад українською: Сергій Горіченко, ITGroup

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: